- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJednoduchý návod jak si najít správný krém na opalování

Jednoduchý návod jak si najít správný krém na opalování

Trápí vás pigmentové skvrny, snadno se spálíte nebo se jen toužíte krásně opálit, ale stále hledáte ten správný opalovací přípravek?
Institut Esthederm má řešení na každý problém, podívejte se, jak jednoduše si vyberete ideální sluneční kosmetiku na léto!

Vylaďte výběr
Pokud se opálíte rychle a bez problémů, je pro vás ideální oranžová řada. Ten posiluje opálení, zároveň chrání před škodlivostí UV záření, ale také vznikem vrásek a předčasným stárnutím. V případě, že vaše kůže reaguje na sluneční paprsky přecitlivěle a snadno se spálíte, je pro vás vhodná bílá řada, která je určena pro oslabenou pokožku. Koriguje totiž sluneční alergie a zabraňuje tvorbě pigmentových fleků.

Řiďte se sluníčky
Obě řady spolehlivě chrání pleť a poskytují jí vysokou ochranu bez podráždění, což garantují světově uznávané patenty této prestižní francouzské značky. Výšku ochranného faktoru na produktech Institut Esthederm znázorňuje počet sluníček na obalu. Produkty se dvěma hvězdičkami jsou vhodné do UV indexu 5 – 7, který odpovídá například letu na Slovensku. Tři sluníčka odpovídají UV indexu 8 – 10 a jsou vhodná do Středomoří a tropických oblastí. Bílá řada představuje nejvyšší formu ochrany, odpovídá hodnotě SPF 50 a je vhodná pro lidi s citlivou pokožkou a špatnou tolerancí slunečního záření. Pokud si nejste jistá, který krém je pro vás vhodný, zde jsou příklady žen, se kterými se snadno ztotožníte.

Chraňte přírodu
Určitě jste už slyšeli o tom, že zbytky opalovacích přípravků, které zůstávají v moři, ničí korálové útesy a mořský plankton. Společnost Institut Esthederm se zavázala chránit životní prostředí a 17 opalovacích produktů z jejich sluneční řady neničí vodní ekosystémy. To znamená, že k jezeru či k moři můžete vyrazit bez zbytečných obav. Díky šetrnému složení nepoškozují mořské korály, plankton ani sladkovodní řasy. Neobsahují žádné škodlivé látky a zároveň jsou vysoce voděodolné.

Zjistěte, která péče z řady SUNCARE je vhodná pro vaši pokožku
Seznamte se s našimi ženami, jejich životním stylem, typem pleti a vhodným opalovacím krémem pro jejich pokožku.
Pokud si nejste jistá, která řada či forma ochrany je pro vás vhodná, poraďte se s salonech Institut Esthederm nebo s dermoporadkyní v lékárně.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek