- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodySoukromá školka Praha 10 – kvalitní služby pro vaše děti

Soukromá školka Praha 10 – kvalitní služby pro vaše děti

Důvodů, proč zvolit soukromou školku, může být hned několik. Často jde například o kapacitu, vzdálenost školky od domova, či jednoduše chcete pro své dítě tu nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb. Volbou soukromé školky rozhodně neuděláte chybu.

Školka Praha 10

ProFamily školka Praha 10 se nachází v Dubči. Jde o krásnou prvorepublikovou vilu se vzrostlou zahradou. Celý objekt je po rekonstrukci, vyhovuje tak všem legislativním požadavkům, a hlavně je přizpůsoben tak, aby se zde dětem líbilo. Školka je k dispozici každý den od 7 do 19 hodin a zajišťuje provoz i o prázdninách. Využít můžete i dalších služeb jako je noční či víkendové hlídání nebo doprava dětí do školky a zpět.

Soukromá školka Praha 10

Soukromá školka Praha 10 pro děti nabízí spoustu různých aktivit – plavání, keramickou dílnu, tenis, lekce hraní na flétnu, tanec, jógu a mnohem více. Školka také pořádá mnoho výletů za poznáváním krás Česka. Děti tak uvidí hrady, zámky, ekofarmy, muzea, divadla či vyrazí na koncert vážné hudby. Školka také organizuje zájezdy k moři, ozdravné pobyty v Mariánských Lázních a s péčí o své zdraví jim pomůže také kroužek zdravovědy, ve kterém zábavnou formou poznávají lidské tělo a učí se, jak o něj pečovat.

MŠ Praha 10

Děti se v MŠ Praha 10 rozhodně nebudou nudit. Díky 24leté tradici mateřských škol ProFamily se můžete spolehnout, že vaše dítko bude pro budoucí život školáka perfektně připraveno. Po celý rok jsou rozvíjeny rozumové schopnosti, jazykové dovednosti, prohlubuje se estetické cítění děti a pozornost je věnována také pohybovým dovednostem. Děti se ve školce mohou také seznámit se zvířátky díky ranči s poníky a pejsky. Školka provozuje canisterapii a hipoterapii.

Kvalitní a zkušený personál v soukromé školce zajistí pro vaše dítě bezpečné prostředí, ve kterém se může přirozeně rozvíjet.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek