- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyUž máte nové, kvalitní, značkové cyklistické oblečení? Poradíme vám, do kterého investovat

Už máte nové, kvalitní, značkové cyklistické oblečení? Poradíme vám, do kterého investovat

Pokud jezdíme na kole, ať už jsme rekreační cyklista nebo profesionál, chceme se při cyklo toulkách cítit naprosto komfortně, pohodlně, a to za jakéhokoli počasí. Aby tomu tak bylo, je potřeba vybrat si kvalitní cyklistické oblečení, u něhož se můžete spolehnout na skvělou funkci, dlouhou životnost, a jako bonus můžeme brát krásný design, což ocení především dámy. Pokud chcete investovat správně a mít bundu, dres nebo cyklistické kalhoty v dokonalé kvalitě, kupte si oblečení od značek ENDURA nebo CASTELLI.

Proč právě cyklistické oblečení ENDURA?

Prestižní cyklistické oblečení ENDURA se zrodilo ve Skotsku v roce 1993. To, co si tato společnost předsevzala, dokázala. Chtěla vylepšit výkon a funkci oblečení pro cyklisty, ať už jezdí denně nebo občas, pro ženy i muže. Spousta produktů, které uvedla na trh, si okamžitě získala přízeň jejích věrných zákazníků. Oblečení ENDURA nasadilo velmi vysoko laťku kvality, a stále ji tak drží. U oblečení můžete očekávat funkčnost, odolnost a skvělý vzhled. Dnes je z ní globální lídr na trhu. 

Dnes se s oblečením ENDURA můžete setkat u světových špičkových týmů, jež pod sebou mají hvězdy silniční cyklistiky, triatlonu a mtb. Produkty jsou testovány ve spolupráci vědeckých pracovníků a sportovců. Cílem je zlepšení aerodynamiky, správnou termoregulaci a pohodlí za jakéhokoli počasí na jakékoli trati. 

Vybrat si můžete výbavu na léto i do deštivých podzimních dnů či do mrazu. Vsaďte na trička, kalhoty, dresy, ponožky, nákrčníky, bundy a další cool oblečení.

CASTELLI s neuvěřitelnou tradicí

Skvělé cyklistické oblečení nabízí i značka CASTELLI z Itálie. Její kořeny sahají až do roku 1876. Od té doby sice změnila logo, jméno i majitele, svou kvalitu a prestiž si ale bez zaváhání udržela a udržuje. Oblékla závodníky Giro d’Italia nebo Tour de France, obléká ty nejlepší závodníky na světě. 

Pokud si koupíte její bundu, kalhoty nebo třeba vestu či rukavice se šátkem, nebudete litovat.

Vše jmenované koupíte na bikero.cz.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek